Pompy ciepła

Pompy ciepła to nowoczesne systemy centralnego ogrzewania coraz częściej stosowane w naszych domach jednorodzinnych. Obok instalacji fotowoltaicznej i energetyce wiatrowej Pompy Ciepła są również odnawialnym źródłem energii. Dzięki ciągłemu rozwojowi technologii oraz rządowym dofinasowaniu „Czyste Powietrze” do instalacji Pomp Ciepła, Polskie rodziny chętnie sięgają po tego typu rozwiązanie. Niewątpliwą zaletą tego rozwiązania jest jego prostota i bezobsługowość.


Darmowa wycena

Pompa ciepła bazuje na niskotemperaturowej energii cieplnej pochodzącej ze środowiska naturalnego. Pobiera energię zmagazynowaną w powietrzu i przekazuje ją do wody w układzie grzewczym. Pompa ciepła jest urządzeniem uniwersalnym, które może funkcjonować przez cały rok, zapewniając optymalną temperaturę w budynku zarówno w okresie zimowym, jak i letnim. Urządzenia te charakteryzuje całoroczne podgrzewanie wody użytkowej, a także możliwość chłodzenia w upalne dni. Ciepło może być dostarczane do budynku na kilka sposobów, poprzez ogrzewanie podłogowe, grzejniki czy klimakonwektory, a także w kombinacjach, np. ogrzewanie podłogowe i grzejniki.

Pompa ciepła do wytworzenia od 3 do 5 kW energii grzewczej potrzebuje zaledwie 1 kW energii elektrycznej. Połączenie pompy ciepła z instalacją fotowoltaiczną powoduje, że otrzymujemy najbardziej ekonomiczny system grzewczy ze wszystkich obecnie dostępnych na rynku. Ekologiczne rozwiązania pomp ciepła umożliwiają uzyskanie dofinansowania w ramach programu „Czyste powietrze”.

W dzisiejszych czasach wiele gospodarstwo domowych staje przed wyborem nowego źródła ogrzewania który ma zastąpić obecnie wyeksploatowany wysokoemisyjny piec centralnego ogrzewania. Wydawać by się mogło, że instalacja Pompy ciepła to proces czasochłonny i skomplikowany jednak nie ma się czego obawiać gdyż cały montaż pompy ciepła nie powinien przekroczyć dwóch dni. Dla modernizowanych kotłowni wystarczy „odciąć” starego kopciucha a w jego miejsce zamontować Pompę Ciepła. Dla nowych obiektów pompę wpinamy do wcześniej przygotowanej instalacji centralnego ogrzewania. Podsumowując – Pompa Ciepła to najlepsze rozwiązanie dla osób ceniących wygodę, dbających o środowisko i jakość powietrza którym oddychamy gdyż Pompy Ciepła są gotowe na całkowite zasilanie zdekarbonizawaną energią.

W dzisiejszych czasach wiele gospodarstw domowych staje przed wyborem nowego źródła ogrzewania który ma zastąpić obecnie wyeksploatowany wysokoemisyjny piec centralnego ogrzewania. Wydawać by się mogło, że instalacja Pompy ciepła to proces czasochłonny i skomplikowany jednak nie ma się czego obawiać gdyż cały montaż pompy ciepła nie powinien przekroczyć dwóch dni. Dla modernizowanych kotłowni wystarczy „odciąć” starego kopciucha a w jego miejsce zamontować Pompę Ciepła. Dla nowych obiektów pompę wpinamy do wcześniej przygotowanej instalacji centralnego ogrzewania. Podsumowując – Pompa Ciepła to najlepsze rozwiązanie dla osób ceniących wygodę, dbających o środowisko i jakość powietrza którym oddychamy gdyż Pompy Ciepła są gotowe na całkowite zasilanie zdekarbonizawaną energią.

Jako firma zajmująca się instalacją odnawialnych źródeł energii zdobyliśmy zaufanie naszych obecnych klientów wysoką jakością wykonywanych przez nas Instalacji fotowoltaicznych i Pomp Ciepła. Pracujemy tylko na sprzęcie najwyższej jakości dostępnym na Polskim rynku instalacyjnym Pomp Ciepła. Posiadamy certyfikację autoryzowanego instalatora takich firm jak Viessmann, Panasonic czy LG.

Dzięki doskonałej ofercie finasowania możesz swoją Pompę Ciepła zainstalować bez nakładu własnego kapitału. Posiadamy w swojej ofercie możliwość finansowania pomp ciepła bez wkładu własnego i w 20 ratach 0 %, jak i z 3 miesięcznych odroczeniem lub tradycyjnym niskooprocentowanym Ekokredytem nawet w okresie kredytowania do 120 procent.