O nas

Nasz zespół składa się z osób których największą zaletą jest doświadczenie oraz praktyczna wiedza w zakresie energetyki, elektryki, inżynierii budownictwa oraz aspektów prawnych związanych z szeroko pojętym tematem odnawialnych źródeł energii. Wieloletnie doświadczenie na rynku instalacji fotowoltaicznych, umożliwia Nam kompleksowe podejście do klienta zapewniając mu pełną obsługę przed, w trakcie oraz po wykonaniu instalacji.

Najważniejszą dla nas kwestią jest indywidualne podejście do każdego klienta oraz wyjście na przeciw jego oczekiwaniom, tak, aby każdy kto zdecyduje się na wybranie naszej firmy, był w pełni usatysfakcjonowany na każdym etapie realizacji oraz kontaktu z naszymi pracownikami. Oferujemy pełne zaangażowanie, przeprowadzenie procesu instalacji w formie kompletnej "od A do Z" oraz gwarancje zadowolenia z naszych usług. Nasze oferty charakteryzują się przejrzystością, brakiem ukrytych kosztów oraz opierają się na najlepszej jakości materiałach, do których dostęp mamy dzięki dobrze układającej się współpracy bezpośrednio z producentami.

Jesteśmy firmą opierającą swoją działalność wyłącznie na sprawdzonych oraz zaufanych pracownikach. Nie opieramy się na podwykonawcach, całą odpowiedzialność bierzemy na siebie - dzięki temu - możemy gwarantować usługę o najwyższej możliwej jakości, a monterzy o bogatym doświadczeniu w branży, uzyskują wiedzę bezpośrednio od wykwalifikowanej kadry zarządzającej.

Kadra naszej firmy stawia na stały rozwój oraz poszerzenie wiedzy w zakresie OZE o innowatorskie oraz nowoczesne rozwiązania, oznacza to, że każda wykonana przez nas instalacja jest gwarancją najnowszych oraz najbardziej sprawdzonych rozwiązań na aktualnym rynku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zaawansowanej kadrze i nowoczesnym sprzętom, proces naszego działania jest szybki i sprawny. Zapewniamy bezpieczną, estetyczną oraz czystą instalację wraz z jej serwisowaniem i pełnym wsparciu zarówno zdalnym jak i osobistym. Swoją ofertę kierujemy do wszystkich zainteresowanych odnawialnymi źródłami energii, od gospodarstw domowych, przed rolników, instytucje publiczne po wyspecjalizowane fabryki, magazyny lub chłodnie o wysokim zapotrzebowaniu energii.

Sprawdź jak możesz zacząć oszczędzać

Zadzwoń a przekonasz się jak łatwym językiem mówimy o fotowoltaice. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania nawet jeśli wydają Ci się one dziwne. Kontakt z nami nic nie kosztuje a rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości


Nasze realizacje


Miejsce instalacji

Otocznia Nowa

Moc instalacji

4,8 kWp


Opinia

Firma Elektro Control od samego początku pokazała swoją przewagę nad konkurencją. Przede wszystkim super kontakt z profesjonalnym doradcą klienta, który odpowiedział na każde nawet proste pytanie, które dla laika może być bardzo ważne. Kolejny plus to sam montaż, który był bardzo dokładny, szybki i dodatkowo na duży plus po stronie firmy jest porządek, jaki został po zakończeniu ich pracy. Polecam, dla mnie firma godna zaufania. Tak dalej!!!

Miejsce instalacji

Dąbrówka

Moc instalacji

5,76 kWp


Opinia

Wykonawca wykonał mikro instalację fotowoltaiczną o mocy 5,76 kWp, postarał się o dobry dobór materiałów panele REC 320 Wp i falownik fronius 503M, pod marudnego klienta,pomimo trudności z dostępem do paneli wykonawcy udało się jednak dla mnie jakoś je zdobyć. Praca wykonana w terminie umownymy, choć chciałbym szybciej 😄 Duży plus za cenę.Na montażu ojciec właściciela dba o jakość pracy i klienta. Nie naciągają na kasę, około 10 % taniej niż konkurencja,dobry kontakt z panem Krzysztofem odpowiedzialnym za ofertowanie. Mam nadzieję, że po roku pracy instalacji spotykamy się na rozbudowie instalacji na cele grzewcze.

Miejsce instalacji

Rusiec

Moc instalacji

9,8 kWp


Opinia

Świetna, rzetelna firma. Zainstalowali mi instalację 9.8 kW. Użytkuję ją od 1.5 miesiąca i jestem bardzo zadowolony. Panele full black wyglądają obłędnie na dachu a falownik z aplikacją na telefon dają podgląd na produkcję. Montaż zajął 2 dni a ekipa była bardzo sprawna i profesjonalna. Polecam!

Miejsce instalacji

Sierpc

Moc instalacji

4,3 kWp


Opinia

Pełen profesjonalizm od chwili oględzin miejsca montażu, poprzez projekt aż po sam montaż i uruchomienie. Zarówno Pan Paweł jak i ekipa montażystów wiedzą co robią i jak robią. Wszystko odbyło się zgodnie z terminem i umową. Sobie i innym życzę takiej współpracy. Na pewno będę polecał