Ulga termomodernizacyjna

Program mój prąd to nie wszystko. Pamiętaj że przysługuje Ci jeszcze prawo do skorzystania z ulgi w podatku dochodowym która w znaczny sposób zwróci poniesione koszty inwestycji. W swoim podatku PIT możesz odliczyć nawet do 53000 złotych wydatków, związanych z termomodernizacją budynku mieszkalnego polegającego na instalacji paneli fotowoltaicznych i pomp ciepła. Zwrot podatku przysługuje za instalację fotowoltaiczną na dachu modernizowanego budynku ale również gdy została ona zainstalowana na konstrukcji wolnostojącej na tej samej działce co budynek. Ulga przysługuje zarówno podatnikom rozliczającym się według skali podatkowej, jak i tym płacącym podatek liniowy lub ryczałt. Mowa więc o kwotach które stanowią dużą część całej inwestycji.

Sprawdź jak możesz zacząć oszczędzać

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus non semper nisi, vitae malesuada justo. Aenean et dapibus nibh, eget lacinia sapien. Ut at purus at nunc rutrum egestas vel a arcu. Ut venenatis, est ac cursus rhoncus, tellus magna ultrices nulla, id suscipit ante turpis ut justo.


Nasze realizacje


Miejsce instalacji

Otocznia Nowa

Moc instalacji

4,8 kWp


Opinia

Firma Elektro Control od samego początku pokazała swoją przewagę nad konkurencją. Przede wszystkim super kontakt z profesjonalnym doradcą klienta, który odpowiedział na każde nawet proste pytanie, które dla laika może być bardzo ważne. Kolejny plus to sam montaż, który był bardzo dokładny, szybki i dodatkowo na duży plus po stronie firmy jest porządek, jaki został po zakończeniu ich pracy. Polecam, dla mnie firma godna zaufania. Tak dalej!!!

Miejsce instalacji

Dąbrówka

Moc instalacji

5,76 kWp


Opinia

Wykonawca wykonał mikro instalację fotowoltaiczną o mocy 5,76 kWp, postarał się o dobry dobór materiałów panele REC 320 Wp i falownik fronius 503M, pod marudnego klienta,pomimo trudności z dostępem do paneli wykonawcy udało się jednak dla mnie jakoś je zdobyć. Praca wykonana w terminie umownymy, choć chciałbym szybciej 😄 Duży plus za cenę.Na montażu ojciec właściciela dba o jakość pracy i klienta. Nie naciągają na kasę, około 10 % taniej niż konkurencja,dobry kontakt z panem Krzysztofem odpowiedzialnym za ofertowanie. Mam nadzieję, że po roku pracy instalacji spotykamy się na rozbudowie instalacji na cele grzewcze.

Miejsce instalacji

Rusiec

Moc instalacji

9,8 kWp


Opinia

Świetna, rzetelna firma. Zainstalowali mi instalację 9.8 kW. Użytkuję ją od 1.5 miesiąca i jestem bardzo zadowolony. Panele full black wyglądają obłędnie na dachu a falownik z aplikacją na telefon dają podgląd na produkcję. Montaż zajął 2 dni a ekipa była bardzo sprawna i profesjonalna. Polecam!

Miejsce instalacji

Sierpc

Moc instalacji

4,3 kWp


Opinia

Pełen profesjonalizm od chwili oględzin miejsca montażu, poprzez projekt aż po sam montaż i uruchomienie. Zarówno Pan Paweł jak i ekipa montażystów wiedzą co robią i jak robią. Wszystko odbyło się zgodnie z terminem i umową. Sobie i innym życzę takiej współpracy. Na pewno będę polecał