Mój prąd

Doskonale wiemy jak ważnym aspektem dla Naszych klientów jest bezproblemowe uzyskanie dotacji z programu rządowego „mój prąd”. Nasza firma wychodzi naprzeciw temuzapewniając każdej osobie która podejmie z nami współpracę, kompleksową pomoc w uzyskaniu środków z rządowego programu „Mój Prąd” przysługujących instalacjom do mocy 10 kWp.

Wdrożenie programu mój prąd znacznie wpłynęło na promocję oraz zainteresowanie fotowoltaiki w Polsce, jest również silnym impulsem do jej rozwoju na terenie naszego kraju. Celem programu mój prąd jest zwiększenie produkcji zielonej energii, a co za tym idzie redukowaniem ilości przestarzałych technologii wytwarzania energii elektrycznej w naszym kraju.

Dotacja kierowana jest do osób fizycznych które chcą wytwarzać energię we własnym zakresie oraz mają zawartą kompleksową umowę z zakładem energetycznym. Program mój prąd przysługuje na instalację zarówno na obiektach mieszkalnych, gospodarczych jak i wolnostojących na gruncie. Jeżeli posiadasz więcej niż jeden obiekt i więcej niż jeden licznik, dotacja przysługuje Ci do każdego z nich, niezależnie od siebie.


Dofinansowanie przysługuje do 50 % kosztów kwalifikowanych mikroinstalacji, lecz w kwocie, nie większej niż 3000 Złotych. Dotacja przyznawana jest w formie pieniężnej, przelewem na Twoje konto.

W roku 2020 termin zgłaszania się do programu „mój prąd” obowiązywał do 7. Grudnia. Kolejny nabór składania wniosku będzie przedłużony w kolejnym roku. Termin zgłaszania nowego naboru ogłoszono na dzień 1 lipca 2021.

Nasza firma przeprowadza swoich klientów krok po kroku, przez cały proces składania wszystkich potrzebnych dokumentów aby uzyskać dotację z „Mój Prąd”, od utworzenia profilu zaufanego, po złożenie samego wniosku o wypłatę dotacji, w prosty i nieskomplikowany sposób. Jesteśmy do Państwa dyspozycji podczas całego procesu.

Sprawdź jak możesz zacząć oszczędzać 3000 zł

Jesteś zainteresowany dotacją z programu Mój Prąd. Nie zwlekaj, koniecznie skontaktuj się z nami a my zajmiemy się resztą


Nasze realizacje


Miejsce instalacji

Otocznia Nowa

Moc instalacji

4,8 kWp


Opinia

Firma Elektro Control od samego początku pokazała swoją przewagę nad konkurencją. Przede wszystkim super kontakt z profesjonalnym doradcą klienta, który odpowiedział na każde nawet proste pytanie, które dla laika może być bardzo ważne. Kolejny plus to sam montaż, który był bardzo dokładny, szybki i dodatkowo na duży plus po stronie firmy jest porządek, jaki został po zakończeniu ich pracy. Polecam, dla mnie firma godna zaufania. Tak dalej!!!

Miejsce instalacji

Dąbrówka

Moc instalacji

5,76 kWp


Opinia

Wykonawca wykonał mikro instalację fotowoltaiczną o mocy 5,76 kWp, postarał się o dobry dobór materiałów panele REC 320 Wp i falownik fronius 503M, pod marudnego klienta,pomimo trudności z dostępem do paneli wykonawcy udało się jednak dla mnie jakoś je zdobyć. Praca wykonana w terminie umownymy, choć chciałbym szybciej 😄 Duży plus za cenę.Na montażu ojciec właściciela dba o jakość pracy i klienta. Nie naciągają na kasę, około 10 % taniej niż konkurencja,dobry kontakt z panem Krzysztofem odpowiedzialnym za ofertowanie. Mam nadzieję, że po roku pracy instalacji spotykamy się na rozbudowie instalacji na cele grzewcze.

Miejsce instalacji

Rusiec

Moc instalacji

9,8 kWp


Opinia

Świetna, rzetelna firma. Zainstalowali mi instalację 9.8 kW. Użytkuję ją od 1.5 miesiąca i jestem bardzo zadowolony. Panele full black wyglądają obłędnie na dachu a falownik z aplikacją na telefon dają podgląd na produkcję. Montaż zajął 2 dni a ekipa była bardzo sprawna i profesjonalna. Polecam!

Miejsce instalacji

Sierpc

Moc instalacji

4,3 kWp


Opinia

Pełen profesjonalizm od chwili oględzin miejsca montażu, poprzez projekt aż po sam montaż i uruchomienie. Zarówno Pan Paweł jak i ekipa montażystów wiedzą co robią i jak robią. Wszystko odbyło się zgodnie z terminem i umową. Sobie i innym życzę takiej współpracy. Na pewno będę polecał