Czyste powietrze

Program czyste powietrze ma na celu poprawę jakości powietrza poprzez zmniejszenie emisji CO2 i innych szkodliwych związków towarzyszących procesowi spalania przez przestarzałe i wyeksploatowane systemy grzewcze, które możemy spotkać powszechnie w większości polskich domów jednorodzinnych. Program ma na celu poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych i ograniczenie zjawiska tzw. niskiej emisji czyli emisji szkodliwych związków chemicznych do atmosfery

Z programu możesz skorzystać jeśli chcesz zrealizować jedno lub więcej z poniższych przedsięwzięć.


Wymiana „starego kopciucha” na Pompę Ciepła

W tym przypadku skupiamy się na wymianie nieefektywnego źródła ciepła jakim jest tzw. „kopciuch” oraz montaż pompy ciepła typu powietrze-woda. Opcja ta obejmuje również zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej.

Kwota maksymalna wspomnianej dotacji to 25 000 złotych gdy rezygnujemy z fotowoltaiki, a 30 000 złotych gdy decydujemy się również na instalację PV. Program czyste powietrze skierowane jest do osób fizycznych, posiadających jednorodzinne budynki mieszkalne, których roczny dochód nie przekracza 100 000 złotych.

W przypadku czystego powietrza Nasza firma również nie zostawia klientów bez opieki, pomagamy w przejściu całego procesu kompleksowo i na każdym kroku jesteśmy do dyspozycji. Należy pamiętać o tym, że program czyste powietrze jest w pełni zintegrowany z moim prądem oraz instrumentami finansowania (pożyczki i kredyty bankowe), o których możesz przeczytać w zakładce „Finansowanie”.

Sprawdź jak możesz zacząć oszczędzać

Połącz pompę ciepłą z instalacją fotowoltaiczną. Ogrzewaj swój dom za darmo


Nasze realizacje


Miejsce instalacji

Otocznia Nowa

Moc instalacji

4,8 kWp


Opinia

Firma Elektro Control od samego początku pokazała swoją przewagę nad konkurencją. Przede wszystkim super kontakt z profesjonalnym doradcą klienta, który odpowiedział na każde nawet proste pytanie, które dla laika może być bardzo ważne. Kolejny plus to sam montaż, który był bardzo dokładny, szybki i dodatkowo na duży plus po stronie firmy jest porządek, jaki został po zakończeniu ich pracy. Polecam, dla mnie firma godna zaufania. Tak dalej!!!

Miejsce instalacji

Dąbrówka

Moc instalacji

5,76 kWp


Opinia

Wykonawca wykonał mikro instalację fotowoltaiczną o mocy 5,76 kWp, postarał się o dobry dobór materiałów panele REC 320 Wp i falownik fronius 503M, pod marudnego klienta,pomimo trudności z dostępem do paneli wykonawcy udało się jednak dla mnie jakoś je zdobyć. Praca wykonana w terminie umownymy, choć chciałbym szybciej 😄 Duży plus za cenę.Na montażu ojciec właściciela dba o jakość pracy i klienta. Nie naciągają na kasę, około 10 % taniej niż konkurencja,dobry kontakt z panem Krzysztofem odpowiedzialnym za ofertowanie. Mam nadzieję, że po roku pracy instalacji spotykamy się na rozbudowie instalacji na cele grzewcze.

Miejsce instalacji

Rusiec

Moc instalacji

9,8 kWp


Opinia

Świetna, rzetelna firma. Zainstalowali mi instalację 9.8 kW. Użytkuję ją od 1.5 miesiąca i jestem bardzo zadowolony. Panele full black wyglądają obłędnie na dachu a falownik z aplikacją na telefon dają podgląd na produkcję. Montaż zajął 2 dni a ekipa była bardzo sprawna i profesjonalna. Polecam!

Miejsce instalacji

Sierpc

Moc instalacji

4,3 kWp


Opinia

Pełen profesjonalizm od chwili oględzin miejsca montażu, poprzez projekt aż po sam montaż i uruchomienie. Zarówno Pan Paweł jak i ekipa montażystów wiedzą co robią i jak robią. Wszystko odbyło się zgodnie z terminem i umową. Sobie i innym życzę takiej współpracy. Na pewno będę polecał