Instalacje fotowoltaiczne dla firm

Fotowoltaika dla firm jest rozwiązaniem, które pozwala uniezależnić się od stale rosnących cen energii elektrycznej. Jeśli jesteś przedsiębiorcą i obawiasz się rosnących cen prądu, zapoznaj się z naszą ofertą fotowoltaiki dla firmy i sam zdecyduj, jakie korzyści przyniesie Ci inwestycja w panele fotowoltaiczne.


Darmowa wycena

Fotowoltaika dla firmy — dlaczego warto?

Z wielu powodów instalacja fotowoltaiczna dla firmy jest dobrym i opłacalnym rozwiązaniem. Niezależnie od tego, czym zajmuje się Twoja firma i w jakiej branży funkcjonuje na rynku nie uwolnisz się od energii elektrycznej. Co gorsza, w najbliższych latach ceny prądu w Polsce na pewno będą rosły. Dlatego wychodzimy temu naprzeciw oferując Ci darmowy i zupełnie ekologiczny prąd.

Tymczasem wzrost cen energii elektrycznej idzie w parze z rozwojem nowych technologii, między innymi rozwiązań skupiających się na energii słonecznej. To z kolei oznacza, że fotowoltaika dla przedsiębiorstw jest coraz tańsza. Ze względu na rozwój techniki, w ciągu ostatnich kilku lat zdecydowanie zmalały ceny paneli słonecznych, co oznacza krótszy okres zwrotu inwestycji.

Jeśli więc masz firmę, a co za tym idzie, najprawdopodobniej dysponujesz dużą, niezagospodarowaną powierzchnią na dachu lub gruncie, możesz wykorzystać wolną przestrzeń. Zainstalowana fotowoltaika od Elektro Control będzie generowała wymierne zyski przez cały rok, a inwestycja zwróci się maksymalnie po kilku latach.


Warunki finansowania instalacji dla Twojej firmy.

Nasza firma proponuje Ci atrakcyjne warunki finansowania Twojej instalacji. Nie musisz pokrywać całych kosztów swojej inwestycji od razu. Możemy Ci zaproponować atrakcyjne warunki leasingu, dobrane indywidualnie do potrzeb Twojej firmy. Należy również pamiętać o tym, że jako przedsiębiorca przysługuje Ci prawo bycia prosumentem. Wszelkie formalności z tym związane są elementem naszej oferty.

Sprawdź jak możesz zacząć oszczędzać

Zaufaj lokalnemu specjaliście od zielonej energii. Skontaktuj się z nami a przygotujemy dla Ciebie analizę opłacalności twojej instalacji fotowoltaicznej oraz darmową wycenę


Nasze realizacje


Miejsce instalacji

Otocznia Nowa

Moc instalacji

4,8 kWp


Opinia

Firma Elektro Control od samego początku pokazała swoją przewagę nad konkurencją. Przede wszystkim super kontakt z profesjonalnym doradcą klienta, który odpowiedział na każde nawet proste pytanie, które dla laika może być bardzo ważne. Kolejny plus to sam montaż, który był bardzo dokładny, szybki i dodatkowo na duży plus po stronie firmy jest porządek, jaki został po zakończeniu ich pracy. Polecam, dla mnie firma godna zaufania. Tak dalej!!!

Miejsce instalacji

Dąbrówka

Moc instalacji

5,76 kWp


Opinia

Wykonawca wykonał mikro instalację fotowoltaiczną o mocy 5,76 kWp, postarał się o dobry dobór materiałów panele REC 320 Wp i falownik fronius 503M, pod marudnego klienta,pomimo trudności z dostępem do paneli wykonawcy udało się jednak dla mnie jakoś je zdobyć. Praca wykonana w terminie umownymy, choć chciałbym szybciej 😄 Duży plus za cenę.Na montażu ojciec właściciela dba o jakość pracy i klienta. Nie naciągają na kasę, około 10 % taniej niż konkurencja,dobry kontakt z panem Krzysztofem odpowiedzialnym za ofertowanie. Mam nadzieję, że po roku pracy instalacji spotykamy się na rozbudowie instalacji na cele grzewcze.

Miejsce instalacji

Rusiec

Moc instalacji

9,8 kWp


Opinia

Świetna, rzetelna firma. Zainstalowali mi instalację 9.8 kW. Użytkuję ją od 1.5 miesiąca i jestem bardzo zadowolony. Panele full black wyglądają obłędnie na dachu a falownik z aplikacją na telefon dają podgląd na produkcję. Montaż zajął 2 dni a ekipa była bardzo sprawna i profesjonalna. Polecam!

Miejsce instalacji

Sierpc

Moc instalacji

4,3 kWp


Opinia

Pełen profesjonalizm od chwili oględzin miejsca montażu, poprzez projekt aż po sam montaż i uruchomienie. Zarówno Pan Paweł jak i ekipa montażystów wiedzą co robią i jak robią. Wszystko odbyło się zgodnie z terminem i umową. Sobie i innym życzę takiej współpracy. Na pewno będę polecał