Instalacje fotowoltaiczne dla domu

Chcesz uniezależnić się od ciągłych podwyżek cen energii elektrycznej? Jeśli zdajesz sobie sprawę, że prąd w najbliższych latach będzie coraz droższy, nie chcesz przepłacać, ale produkować własną energię elektryczną, fotowoltaika to idealne rozwiązanie dla Twojego domu.

Dzięki energii ze słońca zredukujesz swoje rachunki za prąd prawie do zera. Dynamiczny rozwój branży i systemów fotowoltaicznych sprawił, że instalacje fotowoltaiczne dla domu są dostępne dla każdego, kto chce wytwarzać prąd na własne potrzeby. Pamiętajmy również o tym że energia ze słońca jest również w pełni ekologiczna, a w przede wszystkim jest darmowa!

Wyprodukowaną przez siebie energię możesz wykorzystać do podgrzewania wody, zasilania systemów grzewczych, ładowania swojego samochodu elektrycznego jak i do bieżących potrzeb domu.


Darmowa wycena

Najlepsza fotowoltaika od ELEKTRO CONTROL. Dom jednorodzinny z instalacją fotowoltaiczną od sprawdzonego partnera!

Nasza firma traktuję instalacje jako usługę kompleksową, która nie zaczyna się momencie montażu i nie kończy w chwili jej odbioru. Proces zaczyna się od pierwszego kontaktu naszego opiekuna z nowym klientem który poprowadzi go krok po kroku przez wszystkie etapy inwestycji.

Przed przygotowaniem oferty dokonujemy profesjonalnej analizy indywidualnych potrzeb każdego klienta, tak aby oferowana przez Nas instalacja była dopasowana w maksymalnie dedykowany sposób. O fotowoltaice mówimy prostym i zrozumiałym językiem.

Gotowa dla klienta oferta jest mu przedstawiana w dogodniej dla niego formie. Wstępne ustalenia przeprowadzamy w formie rozmowy telefonicznej lub drogą mailową. Kolejnym krokiem przed przystąpieniem do pracy, jest wizyta lokalna indywidualnego opiekuna na miejscu potencjalnej inwestycji. Dzięki temu w momencie przystąpienia do pracy, nic nas nie może zaskoczyć.

Podstawą rozpoczęcia współpracy jest prosta i przejrzysta umowa która daje Naszym klientom poczucie bezpieczeństwa o ich pieniądze i przyszłą inwestycję oraz, że zostanie ona wykonana zgodnie z wszelkimi ustaleniami i określonym wspólnie terminie.

Po wykonaniu instalacji, nasza praca się nie kończy. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami od zgłoszenia mikro instalacji do sieci, przez kompleksową pomoc w uzyskaniu dotacji z programu „mój prąd”, po przekazanie pełnej dokumentacji powykonawczej. Dzięki takiemu podejściu, cały proces upraszczamy do niezbędnego minimum, pozostawiając Tobie czas, wyłącznie na to, by cieszyć się darmowym prądem i niezawodną instalacją!


Jest 3000 złotych powodów aby zainstalować fotowoltaikę.

Energia, którą wytworzy Twoja elektrownia słoneczna, jest ekologiczna. Nie tylko nie wytwarza żadnych szkodliwych związków do atmosfery, ale jest też w 100% bezobsługowa. To prosta i trwała konstrukcja, ponieważ w zależności od producenta paneli żywotność instalacji fotowoltaicznej wynosi do 35 lat, z czego nawet 25 lat to okres gwarancyjny.

Ze swojej strony możemy zaoferować kompleksową usługę obejmującą projekt, montaż i przyłączenie wszystkich komponentów instalacji fotowoltaicznej. Cała instalacja nie wymaga przeglądów.

Właśnie teraz, możesz mieć swoją instalację taniej. Rządowy program „mój prąd” zapewnia Ci dotację w kwocie 3000 złotych. Jednak to nie wszystko. Możesz jeszcze skorzystać z podatkowej ulgi termomodernizacyjnej, dzięki której możesz odzyskać nawet kolejne 3000 złotych.

Sprawdź jak możesz zacząć oszczędzać

Zadzwoń a przekonasz się jak łatwym językiem mówimy o fotowoltaice. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania nawet jeśli wydają Ci się one dziwne. Kontakt z nami nic nie kosztuje a rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości.


Koszt fotowoltaiki dla domu jednorodzinnego

Cena instalacji fotowoltaicznej to nie tylko komponenty i montaż, ale również najwyższej jakości obsługa, troska o klienta i dbałość o szczegóły. Nasze instalacje są wykonywane wyłącznie przez naszych wykwalifikowanych pracowników. Nie posiłkujemy się podwykonawcami, dzięki temu możemy ściśle nadzorować cały proces instalacji oraz jej jakość.

Nasze instalacje składają się wyłącznie z najwyższej jakości komponentów. Nie oferujemy Naszym Klientom towaru którego wcześniej nie sprawdziliśmy. Dokładamy wszelkich starań aby na Twój dach trafił niezawodny sprzęt w przystępnej cenie.

Decydując się na instalację nie musisz od razu pokrywać kosztu całej inwestycji. Dzięki dogodnym warunkom finansowania ratalnego, dobierzemy dla Ciebie optymalną ofertę.

Nakłady finansowe które poświęcisz na swoją instalację zwrócą Ci się nawet po 5 latach. Należy o tym pamiętać przy wyborze przyszłego wykonawcy, a najlepszym rozwiązaniem jest wybranie firmy Elektro Control która daje Ci tego gwarancję!

Sprawdź jak możesz zacząć oszczędzać


Jaka fotowoltaika dla Ciebie?

Najważniejsze, aby dokładnie określić ilość zużytej energii w ciągu roku. Od tego parametru zależy bowiem wielkość i moc instalacji fotowoltaicznej jakiej potrzebujesz.

Na podstawie wywiadu oraz rachunków za prąd nasi specjaliści określą przybliżoną moc instalacji, tak aby pokrywała ona w pełni Twoje potrzeby. Analiza bierze również pod uwagę ewentualny wzrost zapotrzebowania na energię, na przykład przez montaż pompy ciepła lub nowych urządzeń zwiększających zużycie prądu.

Nasze realizacje


Miejsce instalacji

Otocznia Nowa

Moc instalacji

4,8 kWp


Opinia

Firma Elektro Control od samego początku pokazała swoją przewagę nad konkurencją. Przede wszystkim super kontakt z profesjonalnym doradcą klienta, który odpowiedział na każde nawet proste pytanie, które dla laika może być bardzo ważne. Kolejny plus to sam montaż, który był bardzo dokładny, szybki i dodatkowo na duży plus po stronie firmy jest porządek, jaki został po zakończeniu ich pracy. Polecam, dla mnie firma godna zaufania. Tak dalej!!!

Miejsce instalacji

Dąbrówka

Moc instalacji

5,76 kWp


Opinia

Wykonawca wykonał mikro instalację fotowoltaiczną o mocy 5,76 kWp, postarał się o dobry dobór materiałów panele REC 320 Wp i falownik fronius 503M, pod marudnego klienta,pomimo trudności z dostępem do paneli wykonawcy udało się jednak dla mnie jakoś je zdobyć. Praca wykonana w terminie umownymy, choć chciałbym szybciej 😄 Duży plus za cenę.Na montażu ojciec właściciela dba o jakość pracy i klienta. Nie naciągają na kasę, około 10 % taniej niż konkurencja,dobry kontakt z panem Krzysztofem odpowiedzialnym za ofertowanie. Mam nadzieję, że po roku pracy instalacji spotykamy się na rozbudowie instalacji na cele grzewcze.

Miejsce instalacji

Rusiec

Moc instalacji

9,8 kWp


Opinia

Świetna, rzetelna firma. Zainstalowali mi instalację 9.8 kW. Użytkuję ją od 1.5 miesiąca i jestem bardzo zadowolony. Panele full black wyglądają obłędnie na dachu a falownik z aplikacją na telefon dają podgląd na produkcję. Montaż zajął 2 dni a ekipa była bardzo sprawna i profesjonalna. Polecam!

Miejsce instalacji

Sierpc

Moc instalacji

4,3 kWp


Opinia

Pełen profesjonalizm od chwili oględzin miejsca montażu, poprzez projekt aż po sam montaż i uruchomienie. Zarówno Pan Paweł jak i ekipa montażystów wiedzą co robią i jak robią. Wszystko odbyło się zgodnie z terminem i umową. Sobie i innym życzę takiej współpracy. Na pewno będę polecał